ספק כוח Gigabyte UD1000GM PG5 1000W PCIE 5.0 ready 80 PLUS Gold
מק"ט: 94P10105
קטגוריה: Aorus by Gigabyte
Loading...
מוצרים קשורים
Aorus by Gigabyte
ספק כוח Gigabyte 1300W UD 80Plus GOLD ATX3.0 Fully Modular 140mm
ספק כוח Gigabyte UD850GM PG5 850W 80 Plus Gold PCIE 5.0 Ready
ספק כח GIGABYTE P850GM ATX V12 120mm Fan 80 plus GOLD